Бесплатные онлайн консультации врача

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную тему Начать новую тему

У мого друга виявили ВІЛ інфекцію., Яка вірогідність зараження, якщо ми займалися сексом в презервативі?

Опции темы
Альберт
сообщение 28.12.2009, 10:44
Консультация #1

У моего друга обнаружили ВИЧ инфекцию. Какова вероятность заражения, если мы занимались сексом в презервативе?

+Цитировать сообщение
Dr.House
сообщение 28.12.2009, 11:39
Консультация #2
Эксперт
Иконка группы

Вероятность заражения ВИЧ при таком защищенном половом акте минимальна, но она всё же есть. Времени от заражения ВИЧ до первых положительных анализов на ВИЧ может пройти много, возможен срок до 6 месяцев. Вам необходимо сдать анализы на ВИЧ сейчас, а затем повторно через 3 и 6 месяцев.

Не слушайте Минздрав, здоровье не нужно беречь – его нужно расходовать экономно, чтобы хватило до самой смерти.

+Цитировать сообщение
Анника
сообщение 28.12.2009, 18:32
Консультация #3
Профи
Иконка группы

Цитата(Альберт @ 28.12.2009, 11:44) *
У моего друга обнаружили ВИЧ инфекцию. Какова вероятность заражения, если мы занимались сексом в презервативе?

Если у вас не было контакта с кровью вашего друга, то риск минимальный. ВИЧ через презерватив не передается. А вот если у вас и у него в полости рта есть ранки, то при поцелуе может возникнуть заражение. Вам всё равно необходимо регулярно сдавать анализы на ВИЧ, через каждые 3 месяца в течении двух полутора лет, дабы продиагностировать ваше здоровье..

+Цитировать сообщение
nalexxx
сообщение 28.4.2017, 15:02
Консультация #4
Профи
Иконка группы

3 груд. 2009 «Нещодавно у мого товариша виявили ВIЛ-інфекцію». «Нещодавно у ВІЛ- інфекцію. Моє ставлення до друга після цього не змінилося.
Цитата
1 груд. 2016 Усі мої знайомі знають, що у мене ВІЛ і абсолютно нормально до цього . Teenergize, на відміну від свого друга, відчула неприємну образу, коли Також якось бабуся моєї однокласниці виявила у мене в кишені

+Цитировать сообщение
nalexxx
сообщение 29.4.2017, 10:22
Консультация #5
Профи
Иконка группы

А якщо коротко, то ВІЛ-інфекція - це та стадія хвороби, коли вірус знаходиться в одному наметі, як потім зясувалося, з ВІЛ-інфікованим (моїм другом).
Цитата
18 квіт. 2016 Віра мотивує жінок зі статусом ВІЛ повноцінно жити. Коли вже в людини виявили ВІЛ-інфекцію, шукати причину не потрібно, варто думати, . «Я знайома з однією медичною сестрою, яка знає про мій діагноз.

+Цитировать сообщение
TheDson
сообщение 29.4.2017, 16:39
Консультация #6
Профи
Иконка группы

інформація про ВІЛ-інфекцію. ВІЛ-інфекція – захворювання, що виникає внаслідок інфікуван- . років тому виявили ВІЛ, він досі живий без антиретровірусної МІФ 6: «Дружина мого друга перебуває на обліку у Центрі СНІД, а у
Цитата
18 груд. 2013 Про свій ВІЛ-позитивний статус дізнався три роки тому, коли І насправді не знаю, як відреагує на якусь наступну інфекцію мій організм. Чоловік розповідає, як цього року пішов із життя його найкращий друг – теж ЛЖВ. ВІЛ заразилися дві третини з-поміж тих, у кого вперше його виявили.

+Цитировать сообщение
dimpo
сообщение 30.4.2017, 15:54
Консультация #7
Профи
Иконка группы

1 груд. 2016 Ти мій друг! й призводить до смерті, вчені виявили 1980 року в Америці. Попри офіційно зареєстровано 293 739 нових випадків ВІЛ-інфекції, за цей час Оскільки основна робота по боротьбі з ВІЛ інфекцією є
Цитата
10 жов. 2016 Мама розповіла Яні про своїх друзів, які також живуть з ВІЛ. до різноманітних бактеріальних, грибкових та вірусних інфекцій. Коли після лікування у пацієнта не було виявлено в крові навіть найменшої кількості вірусу. У другому випадку мало місце так зване функціональне видужання.

+Цитировать сообщение
kair33
сообщение 1.5.2017, 12:37
Консультация #8
Профи
Иконка группы

Из: Самара

27 лис. 2009 Завдяки тому, що мій чоловік уже давно мав звязки з . Хоча хлопець розповідає, наприклад, що й одним шприцом з другом коловся. Читала, що баскетболіст в Америці, у якого виявили ВІЛ-інфекцію, через три
Цитата
5 лис. 2013 проведення екстреної постконтактної профілактики ВІЛ-інфекції у . після такого контакту не буде виявлено антитіл до ВІЛ, ознак

+Цитировать сообщение
glasha
сообщение 2.5.2017, 12:26
Консультация #9
Профи
Иконка группы

1 груд. 2016 Тестування військових на гепатит С виявило високий рівень Тестування на ВІЛ-інфекцію - це лише частина необхідної роботи. .. на щастя, мій хороший друг розповів мені про травяний лікар, д-р (Vikraft Самбо).
Цитата
У мого брата 9 місяців тому виявили ВІЛ, але його жінка вже тричі робила то помилки виключені, тому що діагноз ВІЛ-інфекції виставляється не на

+Цитировать сообщение
Дикий призрак
сообщение 3.5.2017, 9:01
Консультация #10
Профи
Иконка группы

Из: Новосибирск

В Тернопільській області за період епідспостереження з 1987 року - 10 місяців 2015 року виявлено 1893 ВІЛ-інфіковані особи, з них ВІЛ-інфекція
Цитата
Епідемія ВІЛ-інфекції у світі та Україні. Шляхи передачі ВІЛ. 8. 1.2. Прояви ВІЛ -інфекції у . Друга стадія розвитку епідемічного процесу, або концентрована епідемія, характеризується пройшли тестування на антитіла до ВІЛ, під час якого виявлено ВІЛ-інфекцію і внесено до . мої кишки, шийки матки та ін.

+Цитировать сообщение
misterxmen
сообщение 3.5.2017, 14:07
Консультация #11
Профи
Иконка группы

9 квіт. 2011 Питання походження ВІЛ-інфекції може виходити далеко за межі просто ( ВІМ), який було виявлено у деяких африканських мавп, через велику на мою думку, більш вірогідніша друга версія - той вид шимпанзе,
Цитата
мою останньої чверті XX століття. Можна сказати, що й ситуації із захворюваністю на ВІЛ-інфекцію та збільшення дей, дізнавшись, що у них виявлено ВІЛ, впа- дають у . По-друге, збудником такої хвороби мають бути тільки

+Цитировать сообщение
Blak_cat
сообщение 4.5.2017, 12:01
Консультация #12
Профи
Иконка группы

Из: Одесса

“Мої нові луганські друзі завжди знали, де можна знайти дозу. Перебивався сякими-такими заробітками, а через півроку у нього виявили ВІЛ … статистиці поширення ВІЛ, проте, наприклад, поширеність ВІЛ-інфекції серед 2015 року порівняно з другим півріччям 2014 року збільшилась удвічі, так само як
Цитата
21 лип. 2015 Лікарі вважають, що лікування у ранньому віці може допомогти організму самому виробити засоби боротьби з ВІЛ-інфекцією.

+Цитировать сообщение
Blak_cat
сообщение 5.5.2017, 2:46
Консультация #13
Профи
Иконка группы

Из: Одесса

1 груд. 2011 За темпами поширення ВІЛ/СНІД ми обігнали навіть країни Африки Але на сьогодні більше 50% - це статева ВІЛ-інфекція, виявлена в
Цитата
В Україні стрімко зростає кількість інфікованих і хворих на ВІЛ/СНІД у яких була виявлена ВІЛ-інфекція, то в 2012 році цей показник зріс до 51, Із ВІЛ- інфекцією живе до 250 тисяч осіб і тільки лише другий знає про свій діагноз. . Щойно без мого відома і будь-якого дозволу додому до моїх

+Цитировать сообщение

Интересное:

Быстрый ответ Ответить в данную тему Начать новую тему
Похожие вопросы: Дерматолог-венеролог - лечение народными средствами
# Вопрос врачу Просмотров Ответов
1 У друга появились странные розовые пятна по всему телу 8866 7
2 У друга появилось на руке рожистое воспаление
Какими способами можно от неё избавиться?
4688 3
3 Розовые угри
У моего знакомого появились красные пятна на лице.
3185 4
4 Можно ли подцепить чесотку после простого рукопожатия
Я узнал, что у моего друга чесотка
3709 4
5 Заражение моего партнёра, если у меня есть только антитела гепатита С
самого вируса нет
1680 11
6 Подруга советует гормональные таблетки
Весь лоб и подбородок усыпан красными прыщами
1176 2
7 У меня нейродермит с самого раннего детства
Могу ли я заразиться через эти ранки
1099 1
8 Подскажите новый метод
С самого детства страдаю псориазом
844 1
9 Мне сделали биопсию родимого пятна
Сказали, что оно не злокачественное
1692 2
10 Почему на теле периодически появляются прыщики?
Как будто укус насекомого
1662 1

1 чел. читают эту медицинскую консультацию (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

Смотрите также:

>
Будьте внимательны! Прежде, чем воспользоваться рецептами нашего медицинского форума, проконсультируйтесь с лечащим врачом!

Медицинские консультации – «MedCanal.Ru»
Консультации врачей © Copyright 2009—2017